Butik Otel

5 yıldızlı otellerde konaklamadan da, tatilinizi dilediğinizin üzerinde konforlu ve özel kılabilirsiniz. Butik oteller en az 10 odaya sahiptir. Dekorasyon uyumu, mimari tasarımı, kullanılan malzemeleri açısından da son derece kaliteli ve görselliği her karede en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanan otellerdir.

Butik oteller, küçük yapıya sahip olmalarına rağmen, müşterilere 5 yıldızlı otel konforu sağlayabilmek için gereken tüm hizmeti vermektedir. Bu tip oteller az sayıda kişiye hizmet verdikleri için müşterilerle çok daha fazla ilgilenirler.

Butik otellerde; daima sıcak, dost yüzlerin olduğu hizmet alabilirsiniz. Son yıllarda en çok tercih edilen oteller , butik otellerdir. Çünkü insanların öncelikle istediği; içten samimi, ilgi ve güleryüzdür. Butik otellerde sınırsız hizmet vardır. 24 saat ilgilenecek personelleri bulunur. Bizzat sahibi tarafından işletilen, istenilen her an işleten kişi ile de görüşebilme imkanı olan otellerdir.

Büyük otellerde kendinizi yabancı gibi hissedebilirsiniz. Sahte bir ilgi görmek ve sadece müşteri olarak görünmek kimsenin hoşuna gitmez. Butik otellerde ise tamamen çok önceden sizinle tanışıyormuş gibi davranan, ilerleyen senelerde tekrar gitseniz dahi isminizi unutmayan, isminizle hitap eden son derece güleryüzlü, içten ve samimi insanlar yer alır.

Butik otelleri diğer büyük otellerden ayıran en belirgin özelliği, bir arkadaş evine gidilmiş hissi verir. Kendine has tasarımı ve tarzı vardır. Temizlik kurallarına son derece uygun, hijyen hizmet verirler. Yemek esnasında uzun sohbetlerle ev havasında hizmet veren otellerdir.

Ayrıldığınız esnadan itibaren kalbinizin kaldığı yerdir, butik oteller. Kalabalık şehrin karmaşasından uzaklaşmaya, sevdiklerinizle sohbetler edip, başbaşa kalmaya ve stresten, gürültüden uzaklaşıp, her alanda kafa dinleyebilmeniz için butik otelleri seçin.

bodrum butik tatil

AŞKI YAŞAMAK İÇİN AŞIK OLMAK GEREKİR.AKYARLAR LABREZZA SUIT HOTEL KARAİNCİR KOYUND SİZ AŞIKLAR İÇİN AKYARALAR AŞK ODOSI HAZIRLADI AKYARLARDA KARAİNCİRDE AŞKINIZI YAŞAYIN

 

 

bodrum butik otel la brezza suıte & hotel

IMG_20130228_122026

IMG_20130227_203308

Yorum Yap »